Okey Sitesi Satın Al


Günümüzde hosting ve farklı yazılım sistemlerinin geliştirilmesinden sonra okey sitesi satın almak ya da bir salon kiralamak oldukça kolay hale gelmiştir. Bunun için sadece kaliteli bir yazılım firması ile iletişime geçmek yeterlidir. Okey sitesi kurmak isteyen bireyler geçmiş zamanlarda değişik kodlar ve komutlar ile sitelerini yönetmek zorundaydı. Bu da belli alanlarda ezber yapmayı ve yazılım konusunda bilgilenmeyi mecbur kılıyordu. Ancak artık bu zorunluluk da ortadan kalkmıştır.

Bireyleri okey sitesi satın almalarından sonra menülerde bir yönetim paneli görmektedir. Gelişmiş yazılım artılarından biri olan bu panel, kullanımların menü üzerinden gerçekleşmesini sağlamaktadır. böylece herhangi biri sitede online okey oynayabilen bireyler kısa bir bilgilendirme alarak okey sitelerini de yönetebilmektedir. Üstelik site sahipleri kendilerine has kurallar çerçevesinde hareket edebilmektedir.

Satılık Okey Siteleri

Online platformlarda olan satılık okey sitelerinde belli başlı özelliklerin bulunması gerekmektedir. Özellikle sitelerinin sıklıkla kullanılmasını isteyen bireylerin belirtilecek olan kıstasları okey salonlarına eklemeleri önerilmektedir. Öncelikle okey oynarken sohbet kısmı mutlaka olmalıdır. Özel sohbetler ortakların bir strateji belirlemesinde etkili olduğu için gerekmektedir. Bunun yanı sıra günümüzde kullanıcılar oyunlara mobilden bağlanmak istemektedir. Bu neden yüzünden açılacak olan okey salonlarının mobil uyumu olması da gerekmektedir. Sitelerin mobil uyumlu olabilmesi için altyapılarında bir takım düzenlemeler gerçekleştirilmesinden sonra hizmete sunularak beklenen kaliteli verdikleri bilinmektedir.

Yeni Nesil, HTML5 ve Mobil Uyumlu zOkey Yazılımını incelemek için tıklayın.