Yeni bir okey sitesi kurmak istiyorsanız veya varolan okey siteniz için yeni bir okey yazılımı arıyorsanız, HTML5 & Mobil Uyumlu ZOkey tam size göre, ister mobil, ister bilgisayar üzerinden kullanıcılarınız okey oynayabilir, kendi aralarında sohbet edebilirler.
Detaylı bilgi almak için ZOkey Online Okey Yazılımı sayfamızı inceleyebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

ZOkey yazılımını satın almak için öncelikle kendinize uygun paketi seçmeniz gerekmektedir, (Zokey) sayfasında yer alan paketleri inceleyebilir ve kendinize uygun düşündüğünüz paket için “Satın al” bağlantısına tıklayabilirsiniz.
Sistem sizi otomatik olarak, Satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz adına, Güçlü Hosting isimli firmamıza ait web sitesine yönlendirecektir. Üye hesabınızı oluşturarak, Banka havalesi veya Kredi kartı ödeme seçeneğinden her hangi birisini seçerek ödeme işleminizi tamamlayarak satın alabilirsiniz.
İşlem sonrası veya Detaylı bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sipariş aşamasında kredi kartı ile ödeme seçeneğini ile devam ederek, Tek çekim veya Taksitli ödeme aşamasından 9 aya kadar uygun vade farklarıyla taksitli ödeme yapabilirsiniz.
Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Destek talebi veya canlı destek bağlantısını kullanarak sipariş numaranızı bize iletebilirsiniz, Kurulum işlemleriniz teknik ekibimiz tarafından en kısa süre içersinde başlatılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

Zokey %99 tarayıcı uyumludur, kullanıcı istediği tarayıcı ile sorunsuz olarak okey oyununa giriş sağlayabilir. zOkey testerlerimiz tarafından ve en önemlisi yüzlerce gerçek kullanıcı ile popüler olarak kullanılan (Internet explorer, Google Chorme, Mozilla Firefox, Opera, Safari vb.) tarayıcılar kullanılarak testleri sağlanmış ve başarılı sonuç alınmıştır.

Evet, Zokey yazılımı HTML5 ve mobil uyumludur. Kullanıcılarınız mobil cihazları ile sorunsuz bir şekilde okey oyununa giriş yapabilir.

Bir çok tarayıcının java ve flash altyapısını kaldırması nedeni ile, bu tür sistemlere giriş yapmak oldukça zorlaşmıştır. Bu yüzden java veya flash altyapısı kullanılmamıştır.

Zokey giriş yapabilmek için Java veya benzeri her hangi bir ekstra program yüklemek/kullanmak gerekmez.

Bir önceki sistemler gibi, mIRC vb. panel kullanmanıza gerek yoktur, Zokey yazılım içerisinde kendisine ait admin panel sekmesi mevcuttur. Yöneticiler tüm işlemlerini okey oyunu içersinde gerçekleştirebilir.

Evet, bu işlemi PHP kodlama ile yapabilirsiniz, talep etmeniz halinde örnek PHP kodlaması tarafınıza iletilir, Salon adı, Salon Minumum Puan, Anlık Kişi sayısı gibi değerleri dilediğiniz sayfada gösterebilirsiniz.

Evet, bu işlemi aynı salon listesi gibi PHP kodlama ile yapabilirsiniz, talep etmeniz halinde örnek PHP kodlaması tarafınıza iletilir, Sıra No, Nick, Puan gibi değerleri dilediğiniz alanda gösterebilirsiniz.

Evet, bu işlemi PHP kodlama ile yapabilirsiniz, talep etmeniz halinde örnek PHP kodlaması tarafınıza iletilir.

Lobi İşlemleri

Lobi içerisinde bulunan kullanıcı listesi üzerinde yetkili nicklerin uygulayabilceği komutlar aşağıda listelenmiş ve ayrıca resim olarak gösterilmiştir.

Engelle / Engel Listesi

Sustur / Sustur Aç

User Agent Göster

Işlem Yapmama Süresi

Giriş Zamanı

Sunucudan At(Kill)

Ip Adresine Bak / Aynı IP adresinden bağlanan kişileri bul

Premium (Süreli/Süresiz) Gold Üyelik (Ekle/Kaldır)

Genel veya Tek Salon (Süreli veya Süresiz) Nick veya IP Yasakla

Yeni Masa Aç / Masa listesi

Masa İşlemleri

Yönetici, her hangi bir masada sorun tespit etmesi halinde, masaya giriş yaparak nick listesinden işlem yapmak istediği nicki seçerek sağ tık ile aşağıdaki komutları uygulayabilir.

Engelle / Engel Listesi

Sustur / Sustur Aç

User Agent Göster

Işlem Yapmama Süresi

Giriş Zamanı

Sunucudan At(Kill)

Ip Adresine Bak / Aynı IP adresinden bağlanan kişileri bul

Premium (Süreli/Süresiz) Gold Üyelik (Ekle/Kaldır)

Genel veya Tek Salon (Süreli veya Süresiz) Nick veya IP Yasakla

Oyuncu Davet Et
Genel Admin İşlemleri

Pratik ve Kolay yönetim paneli sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri panel üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

ZOkey Online yazılımı içerisinde 2 tür adminlik sistemi bulunmaktadır, Salon veya Genel olarak sınıflandırılır, Salon Sahibi, Salon Admini, Salon operatoru sadece belirlediğiniz salon’da işlem yapabilirken, Oyun Sahibi, Oyun Admini, Oyun operatoru tüm salonlar’da yetkilendirilmektedir.

Aynı zamanda, aşağıda listelenmiş olan özelliklerini aç/kapat özelliği bulunmaktadır, Örneğin bir admin için Yetki ekleyebilir özelliğini açabilir, Kill atabilir yetkisini kapatabilirsiniz, böylece o kişi yetki ekleyebilir ama kill atma yetkisi bulunmayacaktır.

Nick Düzenleyebilir/Silebilir

Oda Ayarlarını Düzenleyebilir

Spam İşlem Yetkisi

Ban İşlem Yetkisi

Kill(Gecici Ban) Atabilir

Süresiz Ban Atabilir

Genel Mesaj Gönderebilir

Geneli Temizleyebilir

Oturma Süresi Verebilir

Sunucu Komut Uygulayabilir

Yetki Ekleyebilir

Forbid Düzenleyebilir/Silebilir

Gold Üyelik Verebilir

Oda Ayarı Yetkisi

Genel Aç/Kapat Yetkisi

Düşük Puan Sıfırlama Yetkisi

Kullanıcı Susturabilir

User Agent Görebilir

IP Adresi Görebilir

Komut Logları Görebilir

Uzak Giriş/Çıkış Logları Görebilir

Spam Loglarını görebilir.

Belirtilen maddeler, Admin ekleme işlem menüsünde yer almaktadır, admin eklemek istediğiniz kişi için, istediğiniz yetkileri verebilir veya kapatabilirsiniz

Not : Yetki ekleyebilir özelliğini açmanız durumunda, belirlenen kişiye vermiş olduğunuz yetkiler dahilinde farklı bir kişi için yetki ekleyebilir. ancak kapatmış olduğunuz yetkileri kendisi veya bir başkasına veremez.

Admin sekmesine tıklayınız > Admin işlemleri Seçiniz > Listeyi al butonuna tıklayarak mevcut adminleri görebilir, kişinin üzerine tıklayarak yetki değişikliği sağlayabilir veya sil butonuna tıklayarak tamamen yetkisini silebilirsiniz.
Yeni admin eklemek için Ekle butonuna tıklayarak sağ taraf’da açılan pencere içersinde kişinin Admin nick ve seviyesini belirterek yetki düzeyini ayarlamanız gerekir, daha sonra kaydet butonuna tıklamanız yeterlidir.

Admin sekmesine tıklayınız > Salon Adminliği Seçiniz > Ekle butonuna tıklayarak Admin nick, ve Seviye seçimlerinizi yaparak ardından, aşağıda bulunan özelliklerden yetkilendirmesini tamamlayarak kaydet butonuna tıklayınız.

Nick'e ait yetki değişikliği veya silme işlemi için, Listeyi al butonuna tıklayarak, mevcut adminleri görebilir ve kişinin nickine tıklayarak yetkileri değiştirebilir veya Sil butonuna tıklayarak silebilirsiniz.

Admin sekmesine tıklayınız > Salon Adminliği İşlemleri Seçiniz > Ekle butonuna tıklayarak Admin nick, Seviye, ve Oda Portu kısmından, salonu seçiniz. ardından aşağıda bulunan özelliklerden yetkilendirmesini tamamlayarak kaydet butonuna tıklayınız.

Nick'e ait yetki değişikliği veya silme işlemi için, Listeyi al butonuna tıklayarak, mevcut adminleri görebilir ve kişinin nickine tıklayarak yetkileri değiştirebilir veya Sil butonuna tıklayarak silebilirsiniz.

Admin Sekmesine tıklayınız > Oda Ayarları Seçiniz burada sadece bağlı olmuş olduğunuz oda'ya ait ayarlar görünmektedir, bu kısımda, Oda Adı, Oda Başığı, Radyo Linki, Seo Link, Lobi Giriş Çıkıs Göster/Kapat, Lobi Sadece Premium(Gold) Üyeler Konuşabilir Kapat/Aç, Lobi Sohbet Aç/Kapat, Oda Giriş Puan Belirlemesi, Minumum Konuşma Puanı(Lobi, Oda, Masa) Minumum Masa Açma Puanı gibi ayarları yaparak kaydet butonuna tıklayınız.

Admin Sekmesine tıklayınız > Oda İşlemleri Seçiniz Listeyi al butonuna tıklayarak tüm odaları listeleyebilirsiniz, burada değişiklik yapmak istediğiniz odayı seçiniz ve sağ kısımda bulunan Oda Adı, Oda Başığı, Radyo Linki, Seo Link, Lobi Giriş Çıkıs Göster/Kapat, Lobi Sadece Premium(Gold) Üyeler Konuşabilir Kapat/Aç, Lobi Sohbet Aç/Kapat, Oda Giriş Puan Belirlemesi, Minumum Konuşma Puanı(Lobi, Oda, Masa) Minumum Masa Açma Puanı gibi ayarları yaparak kaydet butonuna tıklayınız.

Admin Sekmesine tıklayınız > Oda İşlemleri Seçiniz Listeyi al butonuna tıklayarak tüm odaları listeleyebilirsiniz, burada değişiklik yapmak istediğiniz odayı seçiniz ve sağ kısımda alt'da bulunan Odayı kapat işaretleyerek kaydet butonuna tıklamanız halinde oda kapanır, tekrar açmak için aynı menü üzerinden, odayı kapat işaretini kaldırarak kaydet butonuna tıklayabilirsiniz.

Nick banlama işleminizi, Nick online(bağlı) konumda ise, Lobi içinde kullanıcılar kısmından nick'e sağ tıklayarak yapabilir veya Admin menüsü > Nick İşlemleri Seçiniz Buradan kişiye ait, Nick veya IP adresi veya mail adresi her hangi birini yazarak Ara butonuna tıklayınız. Sonuçlar hemen altında listelenecektir, burada nickin üzerine tıklayınız, ardından Banla Süreli, Banla Süresizbutonuna tıklayarak işlem yapabilirsiniz.
Nick ban kaldırmak için Admin Menüsü > Ban İşlemleri menüsünde yer alan Nick kısmına, geçerli nicki yazarak ara butonuna tıklayınız. aşağıda listelenen sonuçlar içersinde nicki seçerek, sil butonuna tıklayınız.
IP Ban kaldırmak için Admin Menüsü > Ban(IP) İşlemleri menüsünde yer alan IP ara kısmına banlamış olduğunuz IP adresini yazarak ara butonuna tıklayabilir veya Listeyi al butonuna tıklayarak, tüm sonuçları görebilirsiniz, geçerli IP adresini seçerek, sil butonuna tıklayınız.
Aynı zamanda tüm salonlarda yetkili iseniz, tek bir salon için nick veya ip adresini banlamak isterseniz Salon Ban İşlemleri menüsünden yapabilirsiniz. tek salona ait nick ban kaldırmak için, Salon Banları menüsünü seçiniz, IP ban kaldırmak için Salon Banı IP İşlemleri menüsünden yapabilirsiniz.


Belirtilen tüm işlemleri Admin Menüsü > Nick İşlemleri seçiniz > Nick ara kısmına işlem yapmak istediğiniz nicki yazınız ve ara butonuna tıklayınız.
Sonuçlar hemen alt kısımda görünecektir, burada işlem yapmak istediğiniz nicki seçerek, altında bulunan (Sil) , (Onayla), (Şifre Değiş) , (Nick Değiştir) butonları mevcuttur, burada yapmak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Sol kısımda ise Nick'e ait Profil bilgileri ve diğer ayarlar bulunmaktadır, burada değiştirmek istediğiniz alanı değiştirerek kaydet butonuna tıklayabilirsiniz.

Nick renklendirme veya, Nick Puan ekleme/değiştirme işlemlerinizi Admin Menüsü > Nick İşlemleri seçiniz > Nick ara kısmına işlem yapmak istediğiniz nicki yazınız ve ara butonuna tıklayınız.
Sonuçlar hemen alt kısımda görünecektir, burada puan ekle/değiştir işlemini yapmak istediğiniz nicki seçerek, altında bulunan Puan değiştir butonuna tıklayarak kişinin puan bilgilerini güncelleyebilirsiniz.
Nick Renklendirme işleminiz içinNick arama işlemini yaptıkdan sonra işlem yapmak istediğiniz nicki seçerek, sağ tarafda yer alan Nick Rengi ve Nick Yazı Rengi kısmından gerekli değişikleri sağlayarak kaydet butonuna tıklayabilirsiniz.

Atılan banları 3 şekilde açabilirsiniz
a) Ban İşlemleri ve Ban işlemleri IP kısmından Genel banları açabilirsiniz. (Tüm odalarda geçerli olan bandır)
b) Salon banı işlemleri / IP - bu kısımdan Diğer odalarda atılan banları açabilirsiniz
c) Salonları Banları / IP - Bu kısımda bulundugunuz salonun banlarını açabilirsiniz.

Bazı nicklerin kullanımına izin vermek istemiyor iseniz, Admin Menüsü > Forbid İşlemleri Seçiniz ve Yeni ekle butonuna tıklayınız.
Forbid Kalıbı kısmına örneğin sadece teqnic nickini yasaklamak istiyorsanız, teqnic yazınız, teqnic ile başlayan ve biten tüm nickleri yasaklamak istiyorsanız *teqnic* yıldız içersinde nicki yazınız.
Sebep kısmını doldurabilir veya boş bırakarak kaydet butonuna tıklayabilirsiniz, Yasaklı listeyi görmek için, Listeyi al butonuna tıklayarak, Sil butonuna tıklayarak silme işleminizide yapabilirsiniz.
Not : Eğer nick türkçe karakter içeriyor ise, örneğin ; yönetici nickini, hem yoneticı , hem yönetici olarak yasaklamak isterseniz ; *y?netic* olarak forbid kalıbı girebilirsiniz.

Bazı mail adreslerinin kullanımına izin vermek istemiyor iseniz, Admin Menüsü > Mail Yasaklama Seçiniz ve Yeni ekle butonuna tıklayınız.
Mail Kalıbı kısmına örneğin sadece adres@site.com mail adresini yasaklamak istiyorsanız, adres@site.com yazınız, site.com uzantılı tüm mail adreslerini yasaklamak isterseniz *site.com* yıldız içersinde site.com yazınız. ve kaydet butonuna tıklayınız.
Kaldırmak için, Listeyi al butonuna tıklayarak, kaldırmak istediğinizi seçiniz ve sil butonuna tıklayınız.

Bazı kelimelerin kullanılmasını engellemek istiyorsanız, Admin Menüsü > Spam İşlemleri Seçiniz ve Yeni ekle butonuna tıklayınız.
Spam Kalıbı kısmına örneğin sadece ingiliz kelimesini yasaklamak istiyorsanız, ingiliz yazınız, ingiliz kelimesi ile başlayan ve biten tüm kelimeleri yasaklamak isterseniz *ingiliz* yıldız içersinde ingiliz yazınız. ve kaydet butonuna tıklayınız.
Kaldırmak için, Listeyi al butonuna tıklayarak, kaldırmak istediğinizi seçiniz ve sil butonuna tıklayınız.
Not : eğer kelime türkçe karakter içeriyor ise, örneğin ; ingiliz kelimesini, hem ingiliz , hem ıngılız olarak yasaklamak isterseniz ; *?ng?l?z* olarak spam kalıbı girebilirsiniz.

Masa Puan ayarları, Taş Atım süresi, Oyunu Yarım bırakana ban atılma seçeneği, Masa izleyicisi sayısı, Rakip Taş koruması, Max. mesaj uzunluğu, oyun ilgili genel bütün oyun ayarları Admin Menüsü > Oyun Ayarları Seçiniz buradan yapabilirsiniz, işlem sonrası kaydet butonuna tıklayınız.

Misafir Giriş Aç/Kapat Ping süresi, Güvenlik Resmi karakter sayısı ve rengi, Aynı IP'den bağlı kullanıcı sayısı sınırlandırma, Login giriş mesajı, Kayıt Onay modu, Nick karakter sayısı gibi server ayarlarını Admin Menüsü > Server Ayarları Seçiniz buradan yapabilirsiniz, işlem sonrası kaydet butonunuza tıklayınız.

Regex Düzenli İfadeler anlamına gelmektedir. Bu kısımda belirtilen kurallar çerçevesinde kelime yasaklaya bilirsiniz. Örnek: (\.((c[0|o]m)|(edu)|(n[e|é|è|ê]t)|(org)|(gen.tr)))[\w\/]*

Güvenlik resmi, güvenlik amaçlı eklenmesi nedeniyle tamamen kaldırılması mümkün değildir, ancak Server Ayarları bölümünden karakter sayısını belirtebilirsiniz.

Kişi online(bağlı) konumda ise, nick listesi kısmından nick'e sağ tıklayarak Premium kısmından işlemi yapabilirsiniz veya Admin Menüsü > Gold Üyelik(Premium) İşlemleri Seçiniz Yeni ekle butonuna tıklayarak ekleme yapabilir, Listeyi al butonuna tıklayarak nick seçerek sil butonuna tıklayarak kaldırabilirsiniz.

Profilim > Avatar İşlem > Resim Seç bölümünden her kullanıcı kendi avatar(profil resmini) oluşturabilir, kullanıcıların yüklemiş olduğu avatarlar güvenlik nedeniyle onay işlemi admin tarafından sağlanması gerekir, Guclu Hosting tarafından size iletilen bilgiler içerisinde resim onay yönetim paneline giriş yaparak onay/reddet işlemini yapabilirsiniz.

HTML5 / Mobil Uyumlu Online Okey Oyunu ZOkey
Hemen Şimdi Sahip Olun!

Mühendislerimiz tarafından alt yapısı tamamen bize ait olan, yeni teknoloji ve modern çağa uygun bir şekilde hazırlanmış ve test aşamaları tamamlanmış olan HTML5 + Mobil Uyumlu zOkey Online okey yazılımını sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.