Kiralık Okey Salonu


OkeyLisans.Com 2013 yılından buyana çeşitli okey yazılımları üzerinde kiralik okey salonları hizmetleri sağlamaktadır, yeni projemiz olan HTML5 / Mobil uyumlu ZOkey yazılımı hakkında hemen bilgi almak için tıklayınız.

Kiralık okey salonları online ortamda eğlenceli vakit geçirmek için tasarlanan siteler olarak tanımlanabilmektedir. Siz de kolay bir şekilde okey salonu kiralayabilirsiniz. Kiralanan salonların farklı özellikleri bulunmaktadır. Özellikler, bireylerin isteklerine göre artırılıp azaltılabilmektedir. Böylece fiyatlar konusunda dizginler de bireylerin ellerine verilmiş olmaktadır. Üstelik hazır bir salon kiralamak kullanım açısından olumsuzluk değildir. Çünkü alıcılara kullanım sistemi hakkında bilgilendirme de yapılmaktadır.

Yakın geçmişe kadar okey salonu kiralamak, kullanımlarda bir takım komut dizinleri girmeyi gerekli kılıyordur. Bu da internet ya da bilgisayar alanlarında deneyimleri olmayan bireylerin zorlanmasına yol açıyordu. Ancak artık menüler üzerinden işleyen salonlar büyük bir rahatlık olarak kendilerini göstermektedir. Salon sahiplerinin yönetim paneli üzerinden istedikleri her sistemi rahat bir şekilde değerlendirmeleri ve kullanmaları mümkün olmaktadır.

Kiralık Okey Salonları

Bireylerin okey salonu kiralamak konusunda kendi kurallarını izlemeleri mümkündür. Bu alanda site sahiplerine herhangi bir müdahale yapılmamaktadır. Böylece her salon kendine has kuralları bulunan bir alana çevrilebilmektedir. Olası sıkıntılarda ise sitenin kiralandığı yerden yardım istemeniz her daim mümkündür. Üstelik bireylerin hali hazırda başka bir sitesi varsa okey salonları ve siteleri birbirlerine bağlanabilmektedir. Böylelikle site ziyaretçileri tek bir tık sayesinde okey masalarının olduğu salona geçiş yapabilmektedir. Bu alanda işlem görmek isteyen bireylerin müşteri hizmetleri a da destek hatlarına bağlanarak sistemle iletişime geçmeleri gerekmektedir.