Hakkımızda


Okeylisans.com  Güçlü Hosting İnternet Bilişim Hizmetleri Altyapısında hizmet verir. Türkiye merkezli okey yazılım kiralama firması olarak, hazırlamış olduğumuz yazılımları kullanıma sunuyoruz.

Okeylisans.com, ihtiyacınız olan web tabanlı yazılımı kiralamanıza olanak sağlayan teknoloji ortağıdır. 2013’da kurulduğundan bu yana hizmetlerini hiç aksatmamıştır.


Görevimiz

Dünya standartlarında geliştirdiğimiz yazılım hizmetlerini kiralamak için yaratıcılığımızı kullandık. Müşterilerimizin işlerinin verimliliğini artırmak adına mobil destekli HTLM5 alt yapılı okey yazılımları geliştirdik. Online oyun yazılımlarını kiralamalar için ihtiyaca yönelik kiralama paketleri oluşturduk.


Değer Kattığımız Yapılar

Her zaman müşteriye gelir sağlama felsefesini takip ettik. Yönetimimiz basit, esnek ve müşterilerimize nihai sonuç vermeye odaklanmıştır. Müşterilerimizin her zaman memnun olmasını sağlamak için ilişkilerimize değer veriyor ve ek adımlar atıyoruz.


Sektöre Özgü Deneyim

Yazılım geliştiricilerimiz, istisnai uygulama geliştirme çözümleri sunmak için her endüstride alan uzmanlığı ve bilgi birikimine göre yazılımlar düzenlemiştir. online okey oyunları alanında en iyi yazılımları kiralıyoruz.


Tam Zamanlı İletişim

Kiraladığınız yazılımızda ortaya çıkan teknik sorunlar ya da herhangi bir durumda bizimle iletişime kolayca geçebilirsiniz.