logom

Masaüstü Okey

Masaüstü Okey

239.99 TL

yerine
kısa süreliğine

169.99 TL

Kampanyalı fiyat sadece Okeylisans müşterileri için geçerlidir.

Sorun Cevaplayalım

0(543) 568 06 55

ÖDEME SEÇENEKLERİ
SIKÇA SORULANLAR
SİZİ ARAYALIM
Genel Özellikler

Okey Lisans Farkıyla MASA ÜSTÜ ESOKEY SATIŞLARI BAŞLAMIŞTIR.

Masa üstü Okey sistemleri sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz, Kullanıcılarınız Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox gibi hiç tarayıcı kullanmadan okeyinize hızlı bir şekilde giriş yapabilirler.

 

Neden Masa üstü Okey ?

 

Kullanıcılarınıza daha iyi bir hizmet ve rakiplerinizden bir adım daha önde olmak istiyor iseniz, Masa üstü okey tam sizlik!

 

1 Eylül 2015 itibariyle Chrome tarayıcısı NPAPİ(Java) desteğini tamamen kapatmıştır, Chrome web tarayıcısı üzerinden okey ve diğer java alt yapısında çalışan hiç bir program veya oyun çalıştırılmamaktadır.

 

Java yazılımı 15 Ocak 2014 tarihinde Java 7.51 sürümü ve üst sürümler için Run uyarısını zorunlu hale getirmiştir, Kullanıcı okey’e katılmak istiyor ise öncelikli olarak Run’a tıklaması gereklidir bunu hepimiz bilmekteyiz, Ancak Internet Explorer, Mozilla Firefox vb türü tarayıcılar Run uyarısı haricinde oyun çalıştırılmadan önce, Oyun çalıştırılsın mı, çalıştırılmasın mı şeklinde güvenlik eklemiş bulunmaktalar, yani kullanıcınız okey oyununa katılmak istiyor ise, Run haricinde ilk başta bir defa daha çalıştır izni vermesi gerekiyor.

 

Masa üstü okey sayesinde buna gerek kalmamaktadır, Kullanıcı okey programını indirip, programı çalıştırır Run seçeneğine tıklar ve oyuna sorunsuz bir şekilde bağlanabilir.

 

Masa üstü okey kurulumu nasıl yapılacaktır ?

 

Masa üstü okey programını kullanıcılarınız web sitesinden indirebilecekler.

 

İndirme işlemi sonrası sadece programı çalıştırmaları yeterli olacaktır, Kurulum için extra bir komut veya bir adım uygulamalarına gerek yoktur, dilerseniz demo adres’de yer alan programı test edebilirsiniz.

 

Kullanıcı programı çalıştırma işlemi sonrası, kullanıcılarınız masaüstünde size ait programınız yer alacak ve herhangi bir tarayıcı yardımı olmadan, okeyinize hızlı bir şekilde katılabilecektir.

 

Masa Üstü Okey’i nasıl satın alabilirim ?

 

Masa üstü okey programını yukarıda yer alan satın al düğmesine tıklayarak, satın alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
Satın alma işlemleriniz’de ister Banka Havalesi/EFT veya Kredi Kartı peşin ve 2-9 Taksit seçeneği ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Masa üstü okey programını satın aldım ne zaman kurulur ?

 

Satın alma işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlandığı zaman sipariş bilgileriniz tarafınızdan temin edilir ve kurulum işlemleri başlatılır 12-24 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

 

Masa üstü okey’i satın aldım, Diğer arkadaşım veya serverime ait diğer salon  kullanabilir mi ?

 

Hayır, Masa üstü okey programı satışı salon bazında yapılmaktadır, örneğin sizin siteniz x.com sitesi ve x_salon ise, size hazırlanacak olan masa üstü okey programında kullanıcılar sadece x.com serverindeki  x_salon’a giriş yapabilecektir, x.com’a ait diğer salonlara veya diğer bir servere ait salon kullanamaz ve bu nedenle her salon kendine ait masa üstü okey satın alması gerekir.

 

Ek sorularınız için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yorum Yapın
 • ErKaNs

  Ödeme yapıldı kurulum geeçekleşti. Çok memnun kaldım. Okeye giremeyenler bu şekilde kolayca girebiliyor

  Cevapla
  Tarih: 18 Eylül 2015 by ErKaNs
 • murat baytekin

  sayın çok deyerli şeker sehell ailemiz peki bu şartmı her site sahibi alması bunu almayan site sahipleri user girişi olmucakmı bi bilgi almak istiyorum sizlerden şimdiden çok teşekkür ederim aydınlatmanızdan dolağı şekil okey ailesi olarak

  Cevapla
  Tarih: 22 Eylül 2015 by murat baytekin
  • admin

   Sayın Murat BAYTEKİN

   Her salon sahibi masa üstü okey satın alması zorunlu değildir, Masa üstü okey satın alan salon sahipleri her zaman avatantajlı konum’da olacaktır.

   Açıklamamız’dada yer aldığı gibi, Bazı tarayıcılar örneğin Chorome’de Java artık malesef çalışmamakta, Farklı bir tarayıcı kullanmak istemeyen kullanıcı masaüstü okey uygulamasını kurarak, dilediği zaman okeye katılabilecektir.

   Kısaca açıklamak gerekir ise, Masa üstü okey ek bir giriş imkanı sağlıyor, ve kullanıcılar Internet Explorer, Chrome, Mozilla Firefox vb gibi tarayıcı kullanmadan, Masa üstü okey sayesinde uygulamayı çalıştırıp giriş sağlayabilmektedirler.

   Detaylar için demo adresimizi ziyaret edebilirsiniz, http://www.hedefokey.com/okey veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.

   Her satın alan salon için web sitesinde okey sayfasına uygulama indirme bağlantısı eklenmektedir, kullanıcılar isteğine göre giriş yapabilmektedirler.

   Cevapla
   Tarih: 23 Eylül 2015 by admin
 • [_KıLıÇ_]

  Selamlar;
  Bu ilk değil, zamanla ne gibi sorunlarla karşı karşıya kalırız bilemem ama şuna eminim ki Sekershell sahibleri
  ( ALPeR & Teqnic ) herzaman yaptıkları gibi yine daha kolay daha kullanışlı daha hoş yaptıkları sistemlerle bizlere kapılarını açacaklarından eminim. ( Yaşanılan bir sorun var ise Çözümü Sekershell de. ) Vermiş olduğunuz emeklerden bize sağlamış olduğunuz kolaylıklardan dolayı teşekkürü bir borç bilir başarılarınızın devamını dilerim…HedefOkey.Com

  Cevapla
  Tarih: 01 Ekim 2015 by [_KıLıÇ_]
OkeyLisans.Com - Okey Kiralama - Okey Satışı - esOkey - Web Tasarım Çözümleri - En Güncel Moduller.