logom

EsOkey Spam Koruması

EsOkey Spam Koruması

129,00 TL

yerine
kısa süreliğine

79,00 TL

Ödeme 1 defa alınmaktadır, Her ay veya her yıl tekrarlanmaz.

Sorun Cevaplayalım

0(543) 568 06 55

ÖDEME SEÇENEKLERİ
SIKÇA SORULANLAR
SİZİ ARAYALIM
Genel Özellikler

EsOkey Spam Koruması Hakkında ;

    • Son zamanlarda dahada artmış olan aslında her zaman var olan bir durum reklam ve argo kelimelere karşı geliştirilmiş olan ve algoritması daha geniş olan bir spam koruma yazılımıdır.

Normal Spamfilter veya Telnet üzerinden kelime yasaklanabilmesi yapılabilmektedir doğrudur. Ancak ne şekilde yasaklama yapabiliriz ?

Örneğin kelimemiz olarak “okeylisans” kelimesini seçelim. Okeylisans olarak yasakladığımız zaman Okeylisans yazıldığında engellenmesini sağlayabiliriz. evet yalnız O.k.e.y..l…i.s..a.n..s gibi yazıldığı zaman malesef Spam ve telnet üzerinden kelime yasaklamaları pasif kalır. ve işte tamda bu konuda devreye EsOkey Spam Koruması girer!

Esspam koruması ile birlikte örneğin “Okeylisans” kelimesini yasaklar iseniz araya nokta veya farklı karakter her ne konulursa konulsun koruma tarafından engellenir ve Admin olanlara bilgi verilir.

    • Okeylisans kelimesi yasaklı varsayalım ve bazı örnekler verelim.
    • Örnek 1 ; o.k.e.y.l.i..s.a.n.s
    • Örnek 2 ; o!k!e!y!l.i.s.a.n.s
    • Örnek 3 ; o+k+e^y+l+i+s+a+n!s

gibi, yasakladığınız kelime okeylisans ise ve yazı içeriliğinde okeylisans yazması yeterlidir hangi karakter konulursa konulsun engellenecektir.

Spamfilter ve Adwords kelime yasaklamasından daha gelişmiş ve daha profesyonel olan bir koruma yöntemidir.

ESSPAM Korumasının belirli komutları vardır, Kelime ekleme kaldırma ve isterseniz lobide bir kelimeyi yasaklayabilir ama özelde yasaklamazsınız veya lobi ve özel ikisinde de yasaklayabilirsiniz.

Yorum Yapın
OkeyLisans.Com - Okey Kiralama - Okey Satışı - esOkey - Web Tasarım Çözümleri - En Güncel Moduller.