logom

EsOkey Arkadaşlık Modulu

EsOkey Arkadaşlık Modulu

119,00 TL

yerine
kısa süreliğine

89,00 TL

Ödeme 1 defa alınmaktadır, Her ay veya her yıl tekrarlanmaz.

Sorun Cevaplayalım

0(543) 568 06 55

ÖDEME SEÇENEKLERİ
SIKÇA SORULANLAR
SİZİ ARAYALIM
Genel Özellikler

EsOkey Arkadaşlık Modulu Nedir , Ne işe yarar? 

– Esokey arkadaşlık modulu Özel Pencere’lerde Küfür/Reklam vb. Rahatsız edici durumlar olmaması için geliştirilmiş olan bir moduldur.

– EsOkey Arkadaşlık modulu sayesinde  sadece sizin belirlediğiniz nickler ve listeniz’de olan arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlamaktadır.

– EsOkey Arkadaşlık Modulu Aktif konumdayken sadece arkadaş listenizde olan kişiler ile özel pencere’de görüşebilirsiniz, Arkadaş listenizde ekli olmayan birisi size yazamaz, Ancak size Arkadaşlık daveti gönderebilir ve siz kabul ederseniz sizinle konuşabilir.

EsOkey Arkadaşlık Komutları Nelerdir ? 

Kullanıcı Özel Pencere Kabul Etme ve Arkadaşlık Talebi Gönderme

– Bir Kullanıcıyı arkadaş listenize eklemek ve konuşmak istiyorsanız Kullanıcının özel penceresinde herhangi bir kelime yazdığınızda karşı tarafa arkadaşlık isteğinizde bulunduğunuza dair sistem tarafından mesaj gönderilecektir.

Örneğin Mesaj şu şekildedir ” Sizinle konuşmak için arkadaşlık talebi gönderiyorum, bu pencerede !kabul yazınız”

Kullanıcı eğer Sizin pencerenizde ” !kabul ” yazar ise arkadaşlığınız onaylanır ve konuşabilirsiniz.

Aksi takdirde göndermiş olduğunuz arkadaşlık talebiniz kabul edilmez ise karşı tarafa yazacağınız hiç bir kelime karşı tarafa yansımayacak sadace size gelen uyarı “Arkadaşlık isteği henuz kabul edilmedi” olacaktır.

– Eğer Sizinle bir kullanıcı özel pencere’de konuşmak ister ise aynı durum geçerlidir, size yukarıda yazılı olan mesaj sistem tarafından gönderilir,  Eğer siz kullanıcının penceresinde ” !kabul ” yazdığınız anda arkadaşlık talebini kabul etmiş olursunuz ve kabul etmiş olduğunuz kullanıcı artık sizinle konuşabilir.

Aksi takdirde size gelen arkadaşlık talebine yanıt vermez iseniz yani kabul etmezseniz, karşı tarafın yazıları size yansımayacak ve karşı tarafa giden uyarı “Arkadaşlık talebiniz henuz kabul edilmedi” olacaktır.

Arkadaşlık Listesini Görme / Silme

– Arkadaşlık Listenizi görüntülemek için herhangi bir kullanının veya kendi özel pencerenizde ” !list ” yazaraktan, Listenizde ekli olan tüm kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz.

– Arkadaşlık listesinden birini silmek için iki yöntem mevcut, Dilerseniz arkadaşlık listenizden çıkartmak istediğiniz  kullanıcının özel penceresini açarak sadace ” !sil ” yazaraktan silebilir yada kendi veya herhangi bir özel pencere’de ” !sil nick”  Örnek ;  “!sil ahmet” yazaraktan kişiyi arkadaşlık listesinden çıkartırsınız ve o kişi siz onu tekrar kabul etmediğiniz sürece size yazamayacaktır.

– Tamemen Tüm arkadaşlık listenizi temizlemek için ise kendizin veya herhangi bir özel pencere’de ” !hepsinisil ” yazaraktan arkadaşlık listenizi tamamen sıfırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorum Yapın
OkeyLisans.Com - Okey Kiralama - Okey Satışı - esOkey - Web Tasarım Çözümleri - En Güncel Moduller.